LAJMI I FUNDIT:

Mes ngjarjes prekëse – Azem Gagica befasohet nga babai në Big Brother

Mes ngjarjes prekëse – Azem Gagica befasohet nga babai në Big Brother
Foto: Screenshot/YouTube

Azem Gagica ka bërë një rrëfim emocional për fëmijërinë në spektaklin e së hënës.

Banori i Big Brother VIP Kosova 2 rrëfeu dhunën që përjetoi si fëmijë nga babai bashkë me të ëmën.

Derisa tregoi për raportin me të atin, ai pranoi edhe një letër nga ai, ndërsa qante vazhdimisht.

Pas letrës, konkurrenti i këtij reality shou u befasua nga i ati, i cili kishte ardhur enkas nga Zvicra.

Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë
Lexo po ashtu Rrëfimi emocional i Azemit - i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Azemi u emocionua tejet shumë kur e pa babanë dhe i tha se e kishte marrë malli shumë.

Puthjet e përqafimet ndërkohë nuk munguan mes tyre, duke treguar se tani ruajnë një marrëdhënie të mirë.

Në rrëfimin e tij për shkak të situatës, Azemi tha se në një moment tentoi edhe të bënte vetëvrasje. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Gresa Behluli reagon për herë të parë pas aksidentit të babait të saj, tregon për gjendjen e tij

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Kalo në kategori