LAJMI I FUNDIT:

Rrëfimi emocional i Azemit – i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë

Rrëfimi emocional i Azemit – i përlotur rrëfen dhunën fizike nga babai që kur ishte fëmijë
Foto: Screenshot/YouTube

Azem Gagica ka bërë një rrëfim tronditës në spektaklin e natës së sotme (e hënë) në Big Brother VIP Kosova 2.

Ai ka treguar se si familja e tij dhe ai kanë përjetuar dhunë fizike nga babai.

Mes lotësh, konkurrenti ka rrëfyer se që kur ishte fëmijë gjashtëvjeç babai i tij ka ushtruar dhunë fizike në të dhe në të ëmën.

Foto: Screenshot/YouTube

“Babai dhe xhaxhallarët e mi kanë dhënë shumë për Kosovën, edhe kur me u shfry, shfryju në familje të gruaja jote e fëmijët e tu, i kam thënë baba pse nuk po më qaf një herë në jetë, a nuk më do a. Ka ardhur babai prej punës edhe është zënë diçka me mamin, edhe ia ka kap dorën e ka qit në tokë, unë i kam hip në shpinë i kam thënë lëshoje, sepse kam menduar që për shkak meje e ka rrok mamin, jam fajtor unë”, u shpreh ai.

Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je
Lexo po ashtu Gani Gërmia i drejtohet Anitës: Të kam njohur për opinioniste, por filozofe se kam ditur që je

“Kam pasur rastin që kemi shkuar në shkollë, apo diku, unë nuk kam guxuar të shkoj, jam frikësuar që ti flas dajës e tezes. Prapë se prapë, ky është babai im, më ka rritur, më ka ofruar mundësitë edhe duhesh me dhënë dashuri gjithmonë, 21 vjet i kam thënë boll më nuk shkon kështu, prej asaj dite ka nisur që të përmirësohet gjendja. Babai e ka zemrën shumë të mirë, po qajo pjesë ka qenë, unë jam mësuar që të mos dorëzohem, edhe kurrë nuk e lë me ma marrë gëzimin dikush”, shtoi mes tjerash Azemi.

Ai tha se në një moment ka tentuar edhe të bëjë vetëvrasje, pas gjithë kësaj që ka ndodhur.

Kjo histori e Gagicës emocionoi edhe të gjithë banorët e tjerë, të cilët bashkëndjen me të. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Moment i sikletshëm - Adi Krasta ia vë stilolapsin në mes të gjoksit Arilena Arës në transmetim live

Magazina
Kalo në kategori