LAJMI I FUNDIT:

Man Utd rivalizon Tottenhamin, kërkon nga Interi çmimin e Bastonit

Man Utd rivalizon Tottenhamin, kërkon nga Interi çmimin e Bastonit

Manchester Unitedi është gati të rivalizojë Tottenham Hotspur, pasi ka kërkuar nga Interi të dijë çmimin për mbrojtësin italian Alessandro Bastonin.

Italiani është një objektiv i trajnerit të Tottenhamit, Antonio Conte, por tani ka përfunduar edhe në radarin e Djajve të Kuq.

Sipas mediumit Daily Mail, Unitedi ka pyetur së fundmi për çmimin mbrojtësin e Interit, Bastoni.

Conte duket se nuk është i interesuar vetëm në Perisicin, po ‘peshkon’ më shumë te Interi
Lexo po ashtu Conte duket se nuk është i interesuar vetëm në Perisicin, po ‘peshkon’ më shumë te Interi

Nerazzurrët duket se nuk e kanë patjetër ta largojnë 23-vjeçarin pasi shihet si bazë e fortë për të ardhmen.

Megjithatë, një ofertë rreth 70-80 milionë euro mund ta ndryshonte mendimin e drejtuesve të klubit nga Giuseppe Meazza.

Agjenti i Bastonit flet për të ardhmen e mbrojtësit: Ndihet mirë te Interi, por gjithçka mund të ndodhë
Lexo po ashtu Agjenti i Bastonit flet për të ardhmen e mbrojtësit: Ndihet mirë te Interi, por gjithçka mund të ndodhë

Bastoni u paraqit 44 herë për klubin e tij sezonin e kaluar dhe po bëhet titullar i rregullt për kombëtaren e Italisë.

Conte më parë kishte krijuar një marrëdhënie të suksesshme me Bastonin dhe dyshja fituan ligën së bashku në Inter. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Pësuan humbje turpëruese në shtëpi, lideri i tifozëve zbret në fushë dhe i jep një mësim të mirë futbollistëve të skuadrës gjermane

Pësuan humbje turpëruese në shtëpi, lideri i tifozëve zbret në fushë dhe i jep një mësim të mirë futbollistëve të skuadrës gjermane

Bundesliga
Allegri e turpëron talentin 18-vjeçar: E fut në ndeshje, ai shkakton penallti dhe trajneri italian e largon menjëherë nga fusha

Allegri e turpëron talentin 18-vjeçar: E fut në ndeshje, ai shkakton penallti dhe trajneri italian e largon menjëherë nga fusha

Serie A
Mësohen fjalët që Thomas Tuchel i tha lojtarëve në zhveshtore pas vendimit për tu larguar nga Bayerni

Mësohen fjalët që Thomas Tuchel i tha lojtarëve në zhveshtore pas vendimit për tu larguar nga Bayerni

Bundesliga
Messi gjuajti fortë nga gjuajtja e lirë, por ai ka goditur një foshnje që ishte prapa portës

Messi gjuajti fortë nga gjuajtja e lirë, por ai ka goditur një foshnje që ishte prapa portës

Ndërkombëtare
Ish-gjyqtari i La Ligas tregon se si duhej të kishte vepruar Gil Manzano në momentin që shkaktoi kaos

Ish-gjyqtari i La Ligas tregon se si duhej të kishte vepruar Gil Manzano në momentin që shkaktoi kaos

La Liga
Rodrygo në probleme serioze te Real Madridi

Rodrygo në probleme serioze te Real Madridi

La Liga
Kalo në kategori