LAJMI I FUNDIT:

Alessandro Bastoni

83 Artikuj

Bastoni zbulon se donte të largohej nga Interi, por një person e ndaloi

Bastoni zbulon se donte të largohej nga Interi, por një person e ndaloi

Serie A
Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Tetë incidente të identifikuara si gabime të gjyqtarëve në ndeshjet e Serie A

Serie A
Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Nga Lautaro te Leao, Barella dhe Bremer – Formacioni me lojtarët më të vlefshëm në Serie A

Serie A
Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Përditësohen vlerat e lojtarëve në Serie A, shumë ndryshime në listë – Lautaro më i vlefshmi

Serie A
Përditësimet e fundit mbi lëndimet e Pavardit dhe Bastonit

Përditësimet e fundit mbi lëndimet e Pavardit dhe Bastonit

Serie A
U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

U lëndua me Italinë, Bastoni humb dy ndeshjet e fundit për Euro 2024 dhe tri takime të rëndësishme me Interin

Serie A
Gjigantët anglezë duan mbrojtësin Alessandro Bastoni

Gjigantët anglezë duan mbrojtësin Alessandro Bastoni

Ndërkombëtare
Bastoni nuk ka asnjë dyshim për shpresat e Interit për të fituar Scudetton

Bastoni nuk ka asnjë dyshim për shpresat e Interit për të fituar Scudetton

Serie A
Zyrtare: Bastoni nënshkruan kontratën e re me Interin

Zyrtare: Bastoni nënshkruan kontratën e re me Interin

Serie A
Bastoni shihet si lojtari ‘anti-Haaland’, italiani tregon se do ta ndjek shembullin e Rudigerit për ta ndalur norvegjezin

Bastoni shihet si lojtari ‘anti-Haaland’, italiani tregon se do ta ndjek shembullin e Rudigerit për ta ndalur norvegjezin

Liga e Kampionëve
Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Klinsmann identifikon tre lojtarë kyç të Interit dhe pikën e dobët të Man Cityt

Liga e Kampionëve
Bastoni dhe Calhanoglu konfirmojnë të ardhmen te Interi, gati nënshkrimi i kontratave të reja

Bastoni dhe Calhanoglu konfirmojnë të ardhmen te Interi, gati nënshkrimi i kontratave të reja

Serie A
I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit

I duan shumë gjigantë evropianë, por Interi ‘blindon’ tre yjet e ekipit

Serie A
Notat e lojtarëve, Benfica 0-2 Inter: Bastoni yll i ndeshjes

Notat e lojtarëve, Benfica 0-2 Inter: Bastoni yll i ndeshjes

Liga e Kampionëve
Inter 1-0 Hellas Verona, nota e Asllanit dhe të tjerëve

Inter 1-0 Hellas Verona, nota e Asllanit dhe të tjerëve

Serie A
Guardiola e pëlqen shumë, City ka gati ofertën për Alessandro Bastonin

Guardiola e pëlqen shumë, City ka gati ofertën për Alessandro Bastonin

Serie A
E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

E ardhmja e ndritur e kombëtares italiane, ndaj Shqipërisë ishin të grumbulluar 13 futbollistë nën moshën 23 vjeçare

Serie A
Nga mungesat te forma dhe pritshmëritë në Derby D’Italia, Inzaghi flet për të gjitha para përballjes me Juventusin

Nga mungesat te forma dhe pritshmëritë në Derby D’Italia, Inzaghi flet për të gjitha para përballjes me Juventusin

Serie A
Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Nga Lukaku te Crespo dhe Bastoni – 10 nënshkrimet më të shtrenjta në histori të Interit

Serie A
Notat e lojtarëve: Inter 4-0 Plzen, veçohet paraqitja e Dzekos

Notat e lojtarëve: Inter 4-0 Plzen, veçohet paraqitja e Dzekos

Liga e Kampionëve
“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

“Nuk është aspak stresuese të luash në Camp Nou”, Dimarco dhe Barella tallen pas ndeshjes me Barcelonën

Liga e Kampionëve
Bastoni në listën e dy klubeve të Manchesterit

Bastoni në listën e dy klubeve të Manchesterit

Serie A
Inzaghi shpjegon arsyen pse zëvendësoi dy futbollistë në minutën e 30-të

Inzaghi shpjegon arsyen pse zëvendësoi dy futbollistë në minutën e 30-të

Serie A
Inter 3-0 Spezia, notat e lojtarëve

Inter 3-0 Spezia, notat e lojtarëve

Serie A