Artistja me prejardhje nga Shkodra, Arilena Ara, që një kohë ka nisur punën për albumin e ri të quajtur, “Pop Art”.

Derisa deri më tani ka lansuar tri këngë nga ky album, ajo tashmë po punon në të tjera projekte.

Së fundmi, biondja ka bërë një njoftim në Instagram duke treguar se po punon në këngën e radhës të quajtur “Ke me mungu”.

Arilena Ara (Foto: Instagram)

“Ke me mungu nga Pop Art albumi vjen së shpejti”, ka shkruar ajo në videon e shpërndarë ku shfaqet në piano.

Të gjitha lajmet nga Arilena Ara Të gjitha lajmet nga Arilena Ara

Komentet e ndjekësve kanë qenë të shumta, të cilët po ashtu mezi po presin për këtë projekt.

View this post on Instagram

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

“Aligator”, “Murderer” në bashkëpunim me Noizyn dhe “Thirr Policinë” në bashkëpunim me Dafina Zeqirin – janë tri nga këngët e përfshira në këtë album.

Të gjitha këto projekte u mirëpritën nga publiku dhe grumbulluan miliona klikime. /Telegrafi/