LAJMI I FUNDIT:

“Je perfekte” – Santiana mbështet Albën teksa ajo qan

“Je perfekte” – Santiana mbështet Albën teksa ajo qan

Alba, e cila ka qenë një figurë simpatike për djemtë e shtëpisë, veçanërisht për Lumin dhe Azemin, ka përjetuar gjithashtu momente të vështira për shkak të tensioneve dhe përplasjeve me të tjerët.

Mesa duket Alba është mërzitur shumë dhe ka filluar të qajë e shtrirë, por, Santiana nuk e la vetëm.

Santiana, që së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të afrimitetit të saj me Bucin, nuk e la mikeshën e saj të qëndrojë e vetme në këto momente të vështira.

Foto: Screenshot/YouTube

Ajo ishte aty për të, të ofronte ngushëllim dhe fjalë mbështetëse që i shërbyen Albës të qetësohej.

“Je perfekte. Asnjëra s’është më e mirë se ti këtu, asnjëra, hiç. Je e bukur, je e mençme, je punëtore, krejt i ke.” – u shpreh Santiana.

“Dhe sot, më erdhi inat që nuk isha aty kur debatove, por isha edhe e lodhur për vete. Por, kur të kesh nevojë, aty jam.” – i tha ajo Albës. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Luiz Ejlli i bën dhuratë Kiarës një veturë - zbulon targat e veçanta

Magazina
Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Gruaja e Paul Pogbas reagon pas dënimit të futbollistit për 'doping'

Magazina
Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Rita Ora flet për ankthin dhe betejën me shëndetin mendor: Është shumë e vështirë në këtë industri

Magazina
E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e

E pazakontë në Big Brother VIP Albania: Erjola përgatit hallvën e "vdekjes" për çiftin Ilnisa-Meriton

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Njeriu më i pasur në Indi, Mukesh Ambani po marton djalin - Rihanna do të këndojë në dasmën milionëshe që zgjat tri ditë

Magazina
Kalo në kategori