LAJMI I FUNDIT:

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

“Më hoqe nga Instagrami pasi e kishe të dashurën xheloze”, Roza hedh akuza drejt Romeos

Një debat i sikletshëm përfshiu sot Romeon dhe Rozën ku kjo e fundit e akuzoi se ai e kishte hequr nga Instagrami për shkak të “dashurës xheloze”.

Ishte vetë Romeo i cili e pranoi se kishte hequr Rozën nga lista e ndjekësve në Instagram, por mohoi të ishte ajo arsyeja për të cilën e akuzonte Roza.


“Më hoqe nga Instagrami,  ‘e kishe të dashurën xheloze’ dhe Donaldi nuk më ka hequr”, i thoshte ajo moderatorit të “Më lërë të flas”.

“E di vetë ti, trego të vërtetën”, insistonte ajo derisa debatonte për këtë çështje.

Sidoqoftë, Romeo nuk e pohoi se e kishte hequr nga Instagrami për këtë arsye dhe nuk specifikoi arsyen pse.

“Jo nuk e kam [Rozën] ‘follow’ e kam heq. Se di pse të kam heq ty. Gabim e ke që të kam heq [për shkak të të dashurës] me qenë kështu, pse kam mbajtur të tjerat dhe ty të kam hequr?”, i thoshte ai Rozës. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina
Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori