Në këtë kohë verore, shumica e artistëve shqiptarë kanë filluar lansimin e projekteve të tyre.

Së fundmi, ishin këngëtarët Filloreta Raçi dhe Young Zerka të cilët kanë bashkuar fuqitë e tyre për të sjellë diçka të veçantë.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, dyshja kanë publikuar sekuenca të shkurta nga dueti i tyre.

“Pa Galje” titullohet kënga e dyshes, instrumentalin e së cilës e ka bërë Cekic Beatz, ndërsa tekstin e kanë shkruar vetë artistët.

Duke përshkruar një histori dashurie, Fifi dhe Zerka janë parë me plot stil në klip, e krejt kjo falë Imagine Films.

View this post on Instagram

#PaGajle :Out now: @fifi.official.fr @cekicbeatz @keymanagement1 @eri.dee @dugiannex @imaginefilms 🔥🔥

A post shared by YOUNG ZERKA (@youngzerka) on Jul 10, 2020 at 8:25am PDT

Projekti muzikor tashmë gjendet në pothuajse të gjitha platformat digjitale, ndërsa ka arritur menjëherë të pëlqehet. /Telegrafi/