LAJMI I FUNDIT:

Young Zerka

117 Artikuj

Zbulohen emrat e anëtarëve të jurisë së “X Factor Albania”

Zbulohen emrat e anëtarëve të jurisë së “X Factor Albania”

Muzikë
Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”

Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”

Muzikë
Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re “Lali”

Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re “Lali”

Muzikë
Fifi dhe Young Zerka paralajmërojnë një bashkëpunimin të ri

Fifi dhe Young Zerka paralajmërojnë një bashkëpunimin të ri

Muzikë
Young Zerka dhe Elinel publikojnë këngën “Mama”

Young Zerka dhe Elinel publikojnë këngën “Mama”

Muzikë
Altin Shira dhe Young Zerka lansojnë këngën e re “Sikur ta dije”

Altin Shira dhe Young Zerka lansojnë këngën e re “Sikur ta dije”

Muzikë
Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Young Zerka dhe Majk sjellin këngën e re “Ku je bre”

Muzikë
Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Sarah Berisha dhe DJ PM po bëhen prindër për herë të parë?

Yjet
DJ Geek, Young Zerka, Dafina Zeqiri dhe MC Kresha sjellin këngën e re “Nafije”

DJ Geek, Young Zerka, Dafina Zeqiri dhe MC Kresha sjellin këngën e re “Nafije”

Muzikë
Young Zerka dhe Gjiko sjellin “Dallavere”

Young Zerka dhe Gjiko sjellin “Dallavere”

Muzikë
Të shtunën vjen një këngë e re nga Young Zerka dhe Gjiko

Të shtunën vjen një këngë e re nga Young Zerka dhe Gjiko

Muzikë
Young Zerka publikon dy projekte të reja me videoklip

Young Zerka publikon dy projekte të reja me videoklip

Muzikë
Young Zerka publikon këngën e re “Desire”

Young Zerka publikon këngën e re “Desire”

Muzikë
Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”

Young Zerka dhe Alandy publikojnë këngën e re “Sorry”

Muzikë
Young Zerka dhe Laura sjellin këngën e re “Murder”

Young Zerka dhe Laura sjellin këngën e re “Murder”

Muzikë
VIP-at shqiptarë i bashkohen iniciativës dhe reagojnë me zemërim që postimi i Vuçiq të raportohet

VIP-at shqiptarë i bashkohen iniciativës dhe reagojnë me zemërim që postimi i Vuçiq të raportohet

Yjet
“Jeta e shqiptarëve vlen” – këngëtarët shqiptarë reagojnë ashpër në rrjetet sociale për rastin e paprecedentë të Klodian Rashës

“Jeta e shqiptarëve vlen” – këngëtarët shqiptarë reagojnë ashpër në rrjetet sociale për rastin e paprecedentë të Klodian Rashës

Yjet
Pas ndarjes, Young Zerka thotë se ka fshirë çdo gjë të Ronela Hajatit

Pas ndarjes, Young Zerka thotë se ka fshirë çdo gjë të Ronela Hajatit

Yjet
Young Zerka publikon këngën e re “Konflikt”

Young Zerka publikon këngën e re “Konflikt”

Muzikë
Young Zerka publikon sekuenca nga kënga e tij e re

Young Zerka publikon sekuenca nga kënga e tij e re

Muzikë
Young Zerka në përgatitje për projektin e ri muzikor

Young Zerka në përgatitje për projektin e ri muzikor

Muzikë
Young Zerka dhe Argjentina Ramosaj vijnë me këngën e re “Pishman”

Young Zerka dhe Argjentina Ramosaj vijnë me këngën e re “Pishman”

Muzikë
Argjentina Ramosaj konfirmon bashkëpunimin me Young Zerka

Argjentina Ramosaj konfirmon bashkëpunimin me Young Zerka

Muzikë
Fifi dhe Young Zerka lansojnë projektin “Pa Gajle”

Fifi dhe Young Zerka lansojnë projektin “Pa Gajle”

Muzikë