Young Zerka dhe Gjiko kanë lansuar sot (e shtunë) këngën e re të titulluar “Dallavere”.

Reklama

Bashkëpunimi i parë i dyshes së njohur është kompletuar edhe nga ana vizuale, me klip të realizuar në një stadium.

Ata vijnë me paraqitje të mahnitshme në këngën me plot ritëm dhe me shumë ngjyra.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët së bashku me Edlir Begollin, teksa ky i fundit u kujdes për për producimin.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Videoja është bërë nga produksioni i njohur nga Shqipëria, Max Production.

Foto: Screenshot/YouTube

Për koreografi në këtë video vlen të ceket se qëndroi pas Arbiol Dardha.

Të plotë tanimë e gjeni në YouTube, në kanalin zyrtar të Young Zerkës. /Telegrafi/

Reklama