LAJMI I FUNDIT:

Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”

Young Zerka lanson këngën e re “Çika Çika”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtari i njohur shqiptar, Young Zerka, ka prezantuar sot (e mërkurë) projektin e ri muzikor.

“Çika Çika” mban titullin kënga, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.


Teksti është shkruar nga vet artisti në bashkëpunim me Alandy, i cili është përkujdesur edhe për producimin.

Foto: Screenshot/YouTube

Kënga është ritmike dhe pikërisht për këtë periudhë vere, e që besohet se do të pritet mirë edhe nga publiku.

Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re "Lali"
Lexo po ashtu Fifi dhe Young Zerka publikojnë këngën e re "Lali"

Të plotë tashmë mund ta gjeni në platformën YouTube, në kanalin zyrtar të Zerkës.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti ka sjell disa këngë gjatë kësaj kohe përfshirë: “Lali” me Fifin, “Mama” me Elinel si dhe “Sikur ta dije” me Altin Shirën.

Young Zerka po vazhdon të jetë mjaft i angazhuar edhe nëpër mbrëmje e koncerte. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Meritoni eskalon gjatë debatit, shan me familje banorët në Big Brother VIP Albania

Magazina
Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Nuk fshihen më, ish-konkurrentët e Big Brother VIP Albania konfirmojnë romancën?

Magazina

"Është martuar me një shtetas italian për letra", vëllai i Egla Cenos tregon se si qëndron e vërteta e martesës së saj fiktive

Magazina
Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Fotot e papërpunuara të Jennifer Lopez, një pjesë e trupit të saj duket dukshëm ndryshe

Magazina
Edona Llalloshi publikon këndën

Edona Llalloshi publikon këndën "Deri kur...", dedikuar grave të vrara nga burrat

Magazina
Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Labinot Tahiri u çon ushqime shtetasve kosovarë të bllokuar në kufirin Serbi-Kroaci

Magazina
Kalo në kategori