Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, javë më parë bëri të ditur se u bë banore rezidente e Dubait.

Ajo tashmë po e kalon të shumtën e kohës në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe këtë e ka dëshmuar përmes disa fotografive që ka publikuar në rrjete sociale.

Artistja shqiptare së fundmi ka shpërndarë një video në InstaStory, ku shfaqet në një klub nate në Dubai.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesja e hitit “Suavele” duket se është e shoqëruar nga disa mikesha dhe se po argëtohen në masë të madhe së bashku.

Enca: Bashkëshorti im në të ardhmen duhet të më gatuaj çdo ditë gjëra të mira Enca: Bashkëshorti im në të ardhmen duhet të më gatuaj çdo ditë gjëra të mira

Ndonëse paragjykohet mjaft shumë për jetën dhe luksin që bën, 26-vjeçarja ka deklaruar se të gjitha gjërat i ka bërë me punë dhe përkushtimin në karrierë.

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta prej disa muajsh nuk ka qenë aktive me këngë të re dhe se mungesa e saj në skenë është vënë re dukshëm.

Enca gjithashtu që një kohë ka lënë anash edhe koncertet e mbrëmjet muzikore. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)