0Shares

Elia Zaharia ka rrezikuar me mënyrën si është shfaqur së fundmi.

Bukuroshja e cila është pjesë e shtëpisë mbretërore ka shfaqur linjat në bikini.

Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare (Foto/Video) Lajmet e fundit nga bukuroshet shqiptare (Foto/Video)

Në një foto të postuar në rrjetin social Instagram ajo ka treguar se është në pushime ku është shfaqur në bikini dhe me një shall mbuloi këmbët.

Elia Zaharia në Instagram. 

Bashkëshortja e princit Leka gjithmonë ka qenë e rezervuar, por kësaj radhe ndau me publikun një pjesë të pushimeve të saj.

Momente nga dasma e Princ Lekës dhe Elia Zaharias.

Ajo për këtë imazh ka marrë fjalë pozitive nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)