LAJMI I FUNDIT:

“El Clasico na bashkoi” – Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

“El Clasico na bashkoi” – Blero, Edona James dhe Lumbardh Salihu bëhen bashkë për të shikuar super-ndeshjen

Real Madridi dhe Barcelona po përballen sonte në La Liga, në atë që njihet ndryshe edhe si ‘El Clasico’ mes këtyre dy skuadrave.

Dhe siç duket kjo ndeshje nuk po u ik edhe ish-banorëve të BBVK-s, pra Bleros, Lumbardhit si dhe Edona James-it.


Të ftuar në shtëpinë e Bleros, tre banorët janë bërë bashkë për ta shikuar ndeshjen mes dy super skuadrave.

Foto: Blero / Instagram

Siç dihet, Lumbardhi – fituesi i edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova është tifoz i Real Madridit, derisa Blero është një tifoz i zëshëm i Barcelonës.

“Kam kënaqësi t’i kem në shtëpi. El Clasico na bashkoi”, shkroi Blero në fotografinë postuar në Instagram. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Egla Ceno, fituese e Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Shpërthejnë komentet negative, menjëherë pas eliminimit të Meriton Mjekiqit nga gara

Magazina
Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Përfundon edicioni i tretë i Big Brother VIP Albania me Eglën fituese - gjithçka që ndodhi në natën finale

Magazina
Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Surprizë madhështore: Egla Ceno dërgohet në teatrin e Elbasanit, për të parë një shfaqje teatrale të organizuar në nder të saj

Magazina
Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Egla Ceno një hap para drejt fitores në BBVA 3, eliminohet Romeo

Magazina

"Ka qenë një ndër momentet më të vështira për ne", babai i Meritonit flet për herë të parë për Ilnisën dhe nominimin e fortë me Eglën

Magazina
Kalo në kategori