LAJMI I FUNDIT:

Edona James nervozohet me Lumbardhin: Dil mos t’i shoh sytë, o i pafytyrë

Edona James nervozohet me Lumbardhin: Dil mos t’i shoh sytë, o i pafytyrë

Edona James është revoltuar gjatë ditës së sotme (e mërkurë) me Lumbardh Salihun.

Teksa po qëndronte në dhomë të grimit me Albyn dhe Kaderin, aty ishte edhe ish-futbollisti nga Vitia.

Atij transgjinorja i tha vazhdimisht që të dilte jashtë, të mos e priste Albyn, pasi ajo do të qëndrojë sot me të.

Foto: Screenshot/YouTube

Ndërkohë që Lumi nuk lëvizte, ai ia dha një shenjë Albyt, që ta gjuante dhe kjo e fundit e goditi në të pasme.

Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë
Lexo po ashtu Lumbardhi e puth Albyn në qafë, thotë se ka ndjesi sikur e ka gjetur dashurinë

Edona më pas humbi kontrollin ndaj Lumbardhit, duke i bërtitur që të largohet.

Foto: Screenshot/YouTube

“Dil mos t’i shoh sytë më, o i pafytyrë, baju. Shtins, i pafytyrë je, baju”, theksoi ajo.

Në këtë situatë, Edonën u mundua ta qetësojë Alby, e cila i kërkoi edhe falje për veprimin. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori