LAJMI I FUNDIT:

Dua Lipa shkëlqen me një veshje prej dantelle teksa shijon mbrëmjen në New York

Dua Lipa shkëlqen me një veshje prej dantelle teksa shijon mbrëmjen në New York

Dua Lipa dukej e pabesueshme me një pallto të zezë me lesh artificial në New York të martën, dhe ngacmoi një veshje prej dantelle poshtë.

Këngëtarja, 28 vjeçe, e përballoi motin e dimrit me pallton e gjatë deri në dysheme, e cila nuk kishte kopsa, teksa po shkonte drejt makinës së saj.

Veshja e saj dukej se përbëhej nga një trup i zi me një triko të zezë të tejdukshme me dantella, e cila lidhej në gjoks, shkruan DailyMail.

Dua kishte veshur një numër të mprehtë me çizme të zeza, deri tek gjuri, me taka dhe mbante çantën në dorë.

Këngëtarja u largua nga Hoteli “Greenwich” ku po qëndronte gjatë udhëtimit të saj në Big Apple.

Dua ishte së fundmi në Narita të Japonisë për të promovuar këngën e saj të re Houdini, e cila doli në nëntor.

Houdini është kënga kryesore nga albumi i tretë i ardhshëm i Duas, DL3, i cili do të publikohet dikur në nëntor.

Këtë vit, ajo u fut në aktrim për herë të parë, duke u shfaqur shumë shkurt në filmin komedi të Greta Gerwig-it, Barbie.

Vitin e ardhshëm, Dua do të shihet në Argylle, një film komedi aksion spiun, ku do të luajnë edhe John Cena dhe Henry Cavill.

Të martën, Dua hyri në Instagram për të festuar pavarësinë e Shqipërisë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Tronditëse: Drenusha Latifi zbulon fotografitë që dëshmojnë dhunën fizike të ushtruar nga ish-bashkëshorti

Magazina
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Drenusha Latifi përlot me rrëfimin: Ish-bashkëshorti më ka rrahur edhe në sy të nënës time

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina

"Nuk jam shtatzënë, por çfarë është kjo?", Sara Hoxha bënë konfuz publikun me imazhin e saj të fundit në Instagram

Magazina
Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Stresi thotë se me Sara Gjordenin kanë jetuar në një lagje: Nuk do ia sugjeroja lojën që po bën

Magazina
Kalo në kategori