LAJMI I FUNDIT:

Cllevio komenton përqafimin mes Stresit dhe Noizyt në skenë

Cllevio komenton përqafimin mes Stresit dhe Noizyt në skenë
(Foto: Screenshot/YouTube)

Rregullimi i raporteve ndërmjet dy reperëve nga Shqipëria, Noizy dhe Stresi, ka qenë kryetemë e faqeve rozë tash e një kohë.

Reklama

Të dielën mbrëma, kjo u konfirmua me pjesëmarrjen e Arkimed Lushajt në koncertin e Rigels Rajkut dhe dy yjet e hip-hopit ndanë një përqafim në skenë.

Stresi shpërndan videon nga momenti i përqafimit me Noizyn: Mirënjohje dhe respekt
Lexo po ashtu Stresi shpërndan videon nga momenti i përqafimit me Noizyn: Mirënjohje dhe respekt

Me këtë rast nuk ka munguar një reagim i Cllevios në një prej shfaqjeve të tij të drejtpërdrejta online, ku e ka komentuar këtë ngjarje.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

“Stresi me Noizyn, i pashë, shyqyr… Unë thashë se e puthi në buzë. Mirë që… Ishte e puthur e sinqertë nga ana e Stresit se unë e njoh. Ishte e puthur me dashuri dhe kjo është shenjë e mirë”, ka thënë Cllevio.

Noizy dhe Stresi ngjiten pas shumë kohësh në një skenë së bashku: Në këtë vend jemi zënë për herë të parë dhe sot jemi më të fortë se kurrë
Lexo po ashtu Noizy dhe Stresi ngjiten pas shumë kohësh në një skenë së bashku: Në këtë vend jemi zënë për herë të parë dhe sot jemi më të fortë se kurrë

Kujtojmë që Kleviol Ahmeti së fundmi vendosi të bëjë paqe me rivalin e tij, Noizy, me të cilin prej kohësh kishin konflikte virtuale dhe madje kishin pasur edhe një përplasje fizike.

Ndërkaq, me Stresin që njiheshin si miq prej shumë vitesh, tashmë nuk i kanë raportet e dikurshme.

Vlen të theksohet se Cllevio është bërë sensacion me disa këngë të publikuara, në mesin e të cilave veçohet “Paridi” që ka qenë një prej hiteve në muajt e fundit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

“Rri ekstrem zhveshur, çfarë shembulli je për vajzën” - Sara Hoxha me përgjigje epike për ndjekësen

Magazina
Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Monika Salihu, Gani Gërmia e Linda Halimi - banorë të edicionit të dytë të Big Brother VIP Kosova?

Magazina
Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Gati 20 vite pas skandalit me David Beckham - Rebecca Loos po jeton larg vëmendjes, e martuar me një doktor në Norvegji dhe nënë e dy fëmijëve

Magazina
Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Albano Bogdo reagon pas fyerjeve që ia bëri Beatrix Ramosajt në emision

Magazina
Dyshimet për

Dyshimet për "ndarje" nga bashkëshorti, flet Blerina Kllokoqi Rugova: Po të ndodhte diçka mes nesh, e gjithë Kosova do e merrte vesh

Magazina
Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë publikisht pas fyerjeve të Albano Bogdos në emision

Magazina
Kalo në kategori