LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha tregon të pasmet e saj të bujshme në pozat e reja nga Australia

Bebe Rexha tregon të pasmet e saj të bujshme në pozat e reja nga Australia
Foto: Bebe Rexha/Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është duke mbajtur turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Australi.

Ajo ka performuar së fundmi në Brisbane në një koncert gjigant për fansat e saj të shumtë atje.

E teksa ndodhet në kontinentin e largët, 34-vjeçarja ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë në rrjetet sociale, disa fotografi nga momentet e bukura që po kalon atje.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Në një sërë imazhesh të publikuara në Instagram, Rexha është shfaqur mjaft atraktive, teksa ka pozuar në të zeza.

Bebe Rexha nominohet për tri çmimet dhe ftohet të performojë në 'Billboard Music Awards 2023'
Lexo po ashtu Bebe Rexha nominohet për tri çmimet dhe ftohet të performojë në 'Billboard Music Awards 2023'

Ajo në një moment është kujdesur që të vërë në pah të pasmet e saj të bujshme, duke pozuar nga mbrapa.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Australia përndryshe është destinacioni i fundit i Bebe Rexhës për turneun e saj “Best F*n Night Of My Life”, pas ndalesave që ka pasur në Azi, Evropë dhe Amerikë të Veriut.

Artistja me origjinë shqiptare është duke përmbyllur një vit tejet të suksesshëm në karrierë, pasi sivjet ajo publikoi edhe albumin e tretë në karrierën e saj, të vetë-titulluar “Bebe”. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori