LAJMI I FUNDIT:

Bebe Rexha me dukje provokuese, vë në pah gjoksin gjatë koncertit të fundit në Japoni

Bebe Rexha me dukje provokuese, vë në pah gjoksin gjatë koncertit të fundit në Japoni
Foto: Bebe Rexha/Instagram

Artistja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, po mban turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Azi dhe Australi.

Së fundmi, ajo ka performuar në Tokio të Japonisë ku ka argëtuar mijëra fansa të saj atje.

34-vjeçarja zgjodhi që të ndajë me ndjekësit e saj në Instagram, disa fotografi dhe video nga paraqitja e saj në koncertin e mbajtur në kryeqytetin japonez.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Ajo është dukur mjaft provokuese e veshur me një kostum të zi me shkëlqim, teksa vinte në pah gjoksin e saj atraktiv.

“Tokio, faleminderit për një spektakël kaq të mrekullueshëm”, ka shkruar Rexha në mbishkrimin e imazheve.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga fansat nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve komplimentuar paraqitjen provokuese të këngëtaren.

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Bebe Rexha përndryshe pas Azisë, do të vazhdojë turneun e saj “Best F*n Night Of My Life” në Australi. /Telegrafi/

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Foto: Bebe Rexha/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Beyonce zbulon përse preu krejtësisht flokët kur u tradhtua nga Jay-Z në 2013, kishte një arsye të fortë

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi reagon pas daljes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

“Do ta fusim mes Meritonit dhe Ilnisës”- Juli dhe Lediona thurin plan për ndarjen e çiftit

Magazina
Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Xhuli Nura shkëlqen me fustan nusërie: Mezi po pres

Magazina
Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Ronaldo Sharka ironizon pas daljes së Albi Nakos nga Big Brother: Nuk e di a të kanë treguar se janë bërë protesta për ty

Magazina
Kalo në kategori