Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj, po vazhdon të jetë një personazh mjaft i ndjekur në rrjete sociale e po ashtu edhe shumë i komentuar.

Ndonëse ndan me publikun imazhe e video të ndryshme, ajo kohëve të fundit bëri edhe disa shkrime e deklarata që morën vëmendje të madhe.

Një të tillë e ka ndarë edhe së fundmi në InstaStory, ku thotë se ‘më në fund gjërat po bien në vendin e tyre’.

Beatrix Ramosaj (Foto: Instagram)

“Është ndjesia më e mirë në botë të shikosh gjërat që më në fund po bien në vendin e tyre”, ka shkruar ajo në postimin në InstaStory.

Arbër Hajdari flet për Big Brother VIP: Mes Donaldit dhe Beatrix ishte një pëlqim i momentit Arbër Hajdari flet për Big Brother VIP: Mes Donaldit dhe Beatrix ishte një pëlqim i momentit

Megjithatë, nuk është se ka treguar se për çfarë bëhet fjala apo nëse ia ka dedikuar ndokujt.

View this post on Instagram

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj)

E njëjta këtë periudhë ka qenë shumë e përfolur edhe për ndarjen nga aktori Donald Veshaj.

Me artistin nga Vlora u njoh në shtëpinë e Big Brother VIP, por që u ndanë menjëherë pas përfundimit të spektaklit. /Telegrafi/