LAJMI I FUNDIT:

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese
Foto: Screenshot/YouTube

Në spektaklin e së premtes (8 dhjetor) nga Big Brother VIP Kosova 2 u eliminua Azem Gagica.

Ai la shtëpinë më të famshme në Kosovë dhe garën për çmimin e madh prej 200 mijë eurosh.

I pari që shpëtoi nga kjo garë ishte Blerando, më pas Kader Kicaj, Besart Zeneli, Blero, Ylli Dervishi e Alba Vukaj.

Azemi ka qenë njëri nga banorët që i ka dhënë shtëpisë përplot emocione me rrëfimet dhe gjërat që ka ndarë nga jeta e tij.

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida
Lexo po ashtu Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Megjithatë, ky ishte një nga nominimet më të forta që është bërë deri më tani, pasi secili nga konkurrentët kanë krijuar tashmë lojën e tyre.

Foto: Screenshot/YouTube

I njëjti gjatë qëndrimit në shtëpi ka shprehur haptazi edhe një pëlqim për Albën, nga e cila nuk mori ndonjë përgjigje pozitive.

Ai është pjesë e spektaklit që nga fillimi i këtij edicioni dhe tani janë bërë afro dy muaj.

Sidoqoftë, atij i qëlloi bileta kthyese dhe do të jetë sërish në mesin e banorëve të tjerë. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori