LAJMI I FUNDIT:

Alba takon motrën në BBVK – i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK – i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Një surpirzë e këndshme ndodhi në shtëpinë e BBVK.

Alba ka përjetuar një moment të paharrueshëm dhe shumë emocionues. “Vëllai i Madh” i bëri një surprizë të madhe, duke i sjellë një vizitor të veçantë nga jashtë – motrën e saj.

Alba kishte pohuar se ka një lidhje shumë të ngushtë me motrën dhe se e ndien mungesën e saj të theksuar gjatë qëndrimit në shtëpi.

Foto: Screenshot/ YouTube

Gjatë këtyre çasteve me emocion dhe ngrohtësi, motra e Albas nuk e humbi rastin për të diskutuar lojën e saj brenda shtëpisë.

Me një ton këshillues dhe mbështetës, ajo i sugjeroi Albas së duhet të ndryshonte taktikat e saj në lojë.

Distancohen nga njëri-tjetri, Blero për Blerandon: Ka filluar ta marrë malin
Lexo po ashtu Distancohen nga njëri-tjetri, Blero për Blerandon: Ka filluar ta marrë malin

“S’ du me te pa tu u mërzit. Në qoftë se nuk ndihesh mirë je e lirë me dalë, nëse rri këtu të lutëm mos rri kaq e butë”, i tha me një mesazh që linte të kuptohej se ndoshta Alba duhej të ishte më e vendosur dhe e fortë në qëndrimet e saj.

Megjithatë, ky moment i veçantë u ndërpre nga ndërhyrja e Jonidës, duke iu rikujtuar rregullin e rreptë të shtëpisë – ndalimi i dhënies së informacioneve nga jashtë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Njihuni me shokun e Lionel Messit – futbollisti Leonardo Campana, ka më shumë pasuri se argjentinasi, i pëlqen hedhja me parashutë dhe blen vepra arti

Magazina
Modelja ukrainase

Modelja ukrainase "në listën e të kërkuarve" nga 'autoritetet e Putinit' pasi pozoi 'topless' përpara një monumenti fetar në Moskë

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Magazina
Kalo në kategori