LAJMI I FUNDIT:

Aktori i “Squid Game” tregon se si iu këputën dy gishta me sharrë elektrike: Kishte gjak kudo, i mblodha dhe i çova në spital për të mi kapur

Aktori i “Squid Game” tregon se si iu këputën dy gishta me sharrë elektrike: Kishte gjak kudo, i mblodha dhe i çova në spital për të mi kapur

Aktori i “Squid Game”, Geoffrey Giuliano u dërgua me urgjencë në spital pasi iu prenë gishtërinjtë nga një sharrë elektrike në një aksident të frikshëm.

Ai ishte duke rregulluar shtëpinë e tij kur një ndërtuesi i ra sharra elektrike dhe ajo u përplas me këmbën e tij të martën, shkruan DailyMail.

Ai pësoi një kolaps në një pellg gjaku dhe më pas mblodhi gishtërinjtë e prerë për t’i rikthyer ata te mjekët në Pattaya, Tajlandë.


Tani aktori i Netflix ka kryer një operacion të dytë rekonstruktiv në kryeqytetin Bangkok sot, më 1 dhjetor.

Detaje të frikshme nga prapaskenat e "Squid Game: The Challenge", pjesëmarrësit pësuan hipotermi dhe dëmtime nervore gjatë xhirimeve
Lexo po ashtu Detaje të frikshme nga prapaskenat e "Squid Game: The Challenge", pjesëmarrësit pësuan hipotermi dhe dëmtime nervore gjatë xhirimeve

Giuliano tha: “Sot më dhemb si çmenduri. Mjekët më thanë se jam me fat që jam gjallë, por nuk ndihem me fat. Një sharrë elektrike pothuajse më vrau”.

Ai gjithashtu theksoi se skenat e tmerrshme ishin “më të këqija” se çdo gjë që konkurrentët përjetuan në serialin “Squid Game”.

Duke folur në një video pak para operacionit në Spitalin e Mbretit Chulalongkorn, zoti Giuliano shtoi: “Motor-sharra ra nga lartësia, goditi dyshemenë, e prishi dyshemenë dhe më pas ra në këmbën time, kështu që mori pjesën e sipërme të gishtit tim të madh dhe gishtit të dytë”.

“Isha pjesë e serialit ‘Squid Game’, pashë çfarë po ndodhte atje, kjo është shumë më keq, asnjë nga konkurrentët e ‘Squid Game’ nuk do të mund të mbijetonte këtë. Isha në gjendje shoku. Nuk më dhembte në atë kohë, por kishte shumë dhe shumë gjak. Morra gishtërinjtë e mi, i vendosa në një letër peshqiri dhe u nxituam në spital”, tha ai

“Ata i qepën gishtërinjtë përkohësisht dhe tani jemi këtu për t’i rregulluar si duhet. Ata aktorë do të ishin të mbështjellë në fasho nëse do të duhej të përjetonin atë që unë kalova”, tha aktori.

Zotit Giuliano iu desh të arrinte suksesin si aktor kur luajti rolin e një personazhi VIP të keq në shfaqjen serialin jugkorean të vitit 2021. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë

"Sepse Bana's të ban mirë", Arbana Osmani sjell sipërmarrjen e saj në Prishtinë: Radhën e ka rikthimi në ekran

Butrint Avdyli
Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Melinda Ademi shkëlqen në fotografi të reja: Tregon format fantastike të trupit

Magazina
Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Mercedes, Lamborghini e Porsche - Don Xhoni prezanton koleksionin e tij të veturave luksoze: E falënderoj Allahun për gjithçka që më ka dhënë`

Magazina
Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Georgina Rodriguez mahnit në bikini në pushimet familjare, ndërsa Cristiano Ronaldo duket me humor të lartë pas humbjes në Euro 2024

Magazina
“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

“A është ai shqiptar”, Rita Ora habit me deklaratën: Vin Diesel më ka treguar për ilirët

Magazina
U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

U kritikua se u martua me tuta, Portieri i Real Madridit Andriy Lunin, tregon pse bëri një gjë të tillë

Magazina
Kalo në kategori