LAJMI I FUNDIT:
Squid Game

Squid Game

68 Artikuj

Info

“Squid Game” është një serial korean i platformës gjigante Netflix.

Ngjarja ka të bëjë me qindra njerëz të dëshpëruar nga jeta dhe të rrënuar financiarisht, të cilët pranojnë t’i futen një loje për një çmim marramendës, por që humbja nga kjo lojë rezulton me vdekje.

Ylli 79 vjeçar i “Squid Game”, O Yeong-su dënohet për ngacmim seksual pasi puthi dhe përkëdheli me forcë një koleg teatri

Ylli 79 vjeçar i “Squid Game”, O Yeong-su dënohet për ngacmim seksual pasi puthi dhe përkëdheli me forcë një koleg teatri

TV / Film
Publikohen pamjet e para të sezonit të dytë dhe të shumëpritur të “Squid Game”

Publikohen pamjet e para të sezonit të dytë dhe të shumëpritur të “Squid Game”

TV / Film
Netflix konfirmon se sezoni i dytë i “Squid Game” do të publikohet këtë vit, bashkë me serialet “The Diplomat” dhe “Bridgerton”

Netflix konfirmon se sezoni i dytë i “Squid Game” do të publikohet këtë vit, bashkë me serialet “The Diplomat” dhe “Bridgerton”

TV / Film
Aktori i “Squid Game” tregon se si iu këputën dy gishta me sharrë elektrike: Kishte gjak kudo, i mblodha dhe i çova në spital për të mi kapur

Aktori i “Squid Game” tregon se si iu këputën dy gishta me sharrë elektrike: Kishte gjak kudo, i mblodha dhe i çova në spital për të mi kapur

Yjet
Detaje të frikshme nga prapaskenat e “Squid Game: The Challenge”, pjesëmarrësit pësuan hipotermi dhe dëmtime nervore gjatë xhirimeve

Detaje të frikshme nga prapaskenat e “Squid Game: The Challenge”, pjesëmarrësit pësuan hipotermi dhe dëmtime nervore gjatë xhirimeve

TV / Film
“Squid Game” i jetës reale, Netflix publikon ‘trailerin’ e spektaklit ku 456 garues të vërtetë do të sfidohen me lojëra të njëjta si ato në serial

“Squid Game” i jetës reale, Netflix publikon ‘trailerin’ e spektaklit ku 456 garues të vërtetë do të sfidohen me lojëra të njëjta si ato në serial

TV / Film
Publikohet ‘trailer’-i i sezonit të dytë të “Squid Game”

Publikohet ‘trailer’-i i sezonit të dytë të “Squid Game”

TV / Film