LAJMI I FUNDIT:

2 Ton publikon një pjesë të projektit të ri teksa paralajmëron albumin

2 Ton publikon një pjesë të projektit të ri teksa paralajmëron albumin

Reperi i njohur, 2 Ton është teje aktiv me projekte muzikore.

Reklama

Derisa po shijon suksesin e këngës së fundit “Si era”, reperi tashmë ka nisur punën për finalizimin e një albumi muzikor.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram, reperi nga Ferizaj ka sjellur një pjesë të shkurtër të një prej projekteve të reja.

Foto: 2 Ton/Instagram

Në mbishkrimin e postimit, Arton Avdyli (emri i vërtetë) ka njoftuar se është në përgatitje të albumit që pritet të publikohet së shpejti.

“Albumi ‘True story’ po vjen shumë shpjet”, ka shkruar reperi.

Në anën tjetër, në këtë periudhë artisti po vazhdon të jetë i pranishëm edhe në koncerte. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Shakira dhe Hamilton të pandashëm – pas garës së Formula 1, fotografohen bashkë në darkë me miq

Magazina
Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Kënga e re e Luizit pjesë e trendeve muzikore nga e gjithë bota

Magazina
Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Dikur adhurohej nga vajzat adoleshente në mbarë botën, Chad Michael Murray sot duket më mirë se kurrë

Magazina
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
Kalo në kategori