LAJMI I FUNDIT:

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Zbulohet data e re e kthimit të Jude Bellingham

Jude Bellingham pritet të shërohet nga dëmtimi i kyçit të këmbës përpara se Real Madrid të luajë ndeshjen e tyre jashtë fushe kundër Valencias më 2 mars, sipas Marca.

Bellingham mori lëndimin gjatë fitores së madhe të Real Madridit kundër Girona dy javë më parë me rezultat 4-0.


Anglezi fillimisht pritej të mungonte deri në ndeshjen e dytë të raundit të 1/16 të Ligës së Kampionëve, kur Real Madridi luan kundër RB Leipzig më 6 mars.

Bellingham megjithatë është rikuperuar më shpejt se sa pritej dhe tani mund të luajë disa minuta kundër Valencias.

Rikthimi i Jude do të thotë shumë për Real Madridin, duke pasur parasysh se ai është golashënuesi më i mirë me 20 gola në 29 ndeshje. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

“Nuk e dua më as edhe një euro nga ta, dua të largohem” – Luis Alblerto shpall divorcin para kohe me Lazion

Serie A
Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Henry pyetet se kush do ta fitoj Ligën e Kampionëve, përgjigja e tij i befason të gjithë

Liga e Kampionëve
“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

“Rodri do të pushojë edhe ndaj Real Madridi” – Guardiola bën shaka para përballjes së sezonit

Premier League
Fituesi i Kupës së Botës me Francën kritikon paraqitjen e Mbappes kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Fituesi i Kupës së Botës me Francën kritikon paraqitjen e Mbappes kundër Barcelonës në Ligën e Kampionëve

Liga e Kampionëve
“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

“Është i dyti më i paguar te Lazio, vetëm t’i sjellë paratë dhe të largohet” – Lotito tregohet i ashpër me Luis Alberton

Serie A
Më shumë se një milion njerëz në rrugë pasi Athletic Bilbao fitoi trofe, në mesin e tyre edhe yll i Barcelonës

Më shumë se një milion njerëz në rrugë pasi Athletic Bilbao fitoi trofe, në mesin e tyre edhe yll i Barcelonës

La Liga
Kalo në kategori