LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura dhe Rina Balaj pozojnë përkrah njëra-tjetrës

Xhuli Nura dhe Rina Balaj pozojnë përkrah njëra-tjetrës

Xhuli Nura u bë një emër mjaft i komentuar që kur u bë pjesë e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ndonëse ishte një prej pesë finalistëve të BBVK, ajo nuk arriti të fitonte çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, që iu dha reperit Stresi.

Por, edhe pas daljes nga shtëpia e famshme, Xhuli po vazhdon të marrë vëmendje ndërsa është bërë aktive dhe në rrjetet sociale.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Së fundmi, finalistja është takuar me këngëtarja e njohur, Rina Balaj, e cila ka publikuar një video përkrah Xhulit.

Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj
Lexo po ashtu Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj

Dy vajzat shihen së bashku në veshje sportive duke pozuare kërcyer para një pasqyre teksa ndodhen në një sallon bukurie.

Foto: Rina Balaj/Instagram

Nuk dihet se çfarë i ka bërë bashkë Rinën dhe Xhulin, nëse po përgatisin ndonjë projekt apo aty ndodheshin rastësisht.

Ndryshe, sa i përket Rinës, ajo krahas projekteve muzikore, pas një pauze të gjatë iu është rikthyer edhe koncerteve. /Telegrafi/

Foto: Rina Balaj/Instagram


Në trend Magazina

Më shumë
Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Pjesë e një filmi bashkë, Olta Gixhari publikon foto përkrah Luiz Ejllit

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Georgina Rodriguez shfaqet atraktive dhe plot stil teksa shoqëron Cristiano Ronaldon në eventin në Madrid

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Schwarzenegger tregon se nuk ishte zgjedhja e parë për ta luajtur Terminatorin

Magazina
Kalo në kategori