LAJMI I FUNDIT:

Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj

Xhuli Nura reagon me një postim në Instagram pas daljes nga BBVK: Nëse jo vendin e parë, unë fitova zemrat dhe dashurinë tuaj

Modelja nga Drenica, pas daljes nga shtëpia e famshme si e treta në finale ajo ka marrë disa ditë që të ambientohet me jetën jashtë pas 103 ditësh qëndrimin brenda.

Reklama

Xhuli së fundmi përmes një postimi në Instagram ka reaguar për herë të parë që kur doli nga BBVK.

Sipër një imazhi të saj, ajo ka bashkangjitur një shkrim të gjatë ka falënderuar fansat dhe mbështetësit e saj.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Xhuli tha se ndonëse nuk fitoi vendin e parë ajo ka marrë zemrat, dashurinë dhe respektin e fansave.

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend
Lexo po ashtu Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Tutje, modelja tha se do të vazhdojë të përmend ‘forcën e gruas derisa shoqëria maskiliste të kuptoj rëndësinë dhe peshën e gjinisë femërore’.

Më poshtë postimi i plotë i Xhuli Nurës në Instagram:

“Përshëndetje!

Nuk e di nga të filloj të shkruaj për të gjithë ju, ju që më mbështet nga jashtë kur isha e sulmuar brenda, ju që besuat në mua dhe që më lartësuat si gruaja e parë e këtij formati.

Nëse jo vendin e parë, unë arrita të kem zemrat, dashurinë dhe respektin tuaj! Zemra mal po më bëhet kur po e shoh suportin dhe kujdesen që keni treguar ndaj meje, 13 herë isha e nominuar dhe ju më mbajtët!

Dhe po, pa e zgjatur shumë, e kam përmendur dhe do ta përmend “Forcën e gruas” çdo ditë, deri sa shoqëria maskiliste të kuptoj rëndësinë dhe peshën tonë!

Edhe njëherë, mos kini frikë ta vini në jetë ndikimin tuaj pa druajtje apo shfajësim. Duhet të jini gjithnjë gati për t’iu përgjigjur në mbrojtjen tuaj kudo dhe kujtdo që ju kërkon shpjegime për shpresën që është në ju!

Ju dua pa fund! Pa fund!”.

/Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Titrimi shqip-shqip i serialit

Titrimi shqip-shqip i serialit "Rrushe" shkakton një valë me 'meme' interesante dhe video qesharake në rrjetet sociale

Magazina
Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Anwar Hadid shihet i mërzitur rrugëve të New Yorkut pak ditë pas mesazheve thumbuese ndaj Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri

Magazina
Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Momenti i sikletshëm kur fansi nuk ia lëshon dorën Dafina Zeqirit në skenë

Magazina
Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Banesa iu përfshi nga zjarri, Mihrije Braha flet për ngjarjen

Magazina
Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Luizi i kthehet Big Brotherit: Faleminderit secilit prej jush që keni qenë bashkë me mua në këtë rrugëtim duke më dhënë kohë nga koha juaj

Magazina
Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Rina Balaj ekspozon format joshëse në imazhet e reja në bikini

Magazina
Kalo në kategori