LAJMI I FUNDIT:

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Xhuli nuk doli fituese e BBVK, reagon Arbenita Ismajli: Edhe një herë tjetër drejtësia nuk shkon në vend

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura u rendit e treta nga pesë banorët finalist të Big Brother VIP Kosova –  teksa çmimin e madh e fitoi reperi nga Shqipëria, Stresi.

Reklama

Mes shumë reagimesh, një tjetër personazh publik, modelja Arbenita Ismajli ka shprehur zhgënjimin për humbjen e Xhulit.

Në një postimi në llogarinë e saj në Instagram, Arbenita tha se në trojet shqiptare drejtësia asnjëherë nuk shkon në vend.

Foto: Arbenita Ismajli/Instagram

Sipas modeles, Xhuli arrit që të fitonte dashurën e publikut brenda tre muajve të qëndrimit në shtëpinë e famshme të BBVK.

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

“Edhe një herë si çdo herë, drejtësia nuk shkon në vend në Shqipëri. Big Brother kishte vetëm një fituese dhe të gjithë e dimë kush e dha shembullin më të mirë aty…Me rëndësi është që dimë kush ishte e dashura e të gjithëve. Nga 0 te 100 për vetëm 3 muaj. Xhuli”, ka shkruar Arbenita.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Theksojmë që pas Stresit që doli fitues, i dyti ishte humoristi Vedat Bajrami ndërsa dy finalistët e tjerë Artan Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu ishin të eliminuan të parë të finales.

Reperi nga Shqipëria do të fitoi 160 mijë euro nga 200 mijë sa ishte në total pasi nga 10 mijë do të ndahen për katër finalistët. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Xhuli Nura

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori