LAJMI I FUNDIT:

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Leonora Jakupi për Stresin dhe Xhulin: Kryefjala e Big Brother VIP Kosova

Pas finales së madhe të Big Brother VIP Kosova ku reperi shqiptar Stresi u shpall fitues, kanë ardhur reagime të shumta.

Reklama

Disa kanë përkrahur këtë vendim e disa të tjerë ishin kundër megjithatë dyshja më e përfolur e këtij edicioni të parë ishin padyshim Stresi dhe modelja nga Drenica, Xhuli Nura.

Këtë mendim e ndan edhe këngëtarja e njohur shqiptare, Leonora Jakupi e cila publikisht ka treguar përkrahjen për Xhulin.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Gjatë spektaklit të mbrëmshëm final, Leonora tha se dyshja finalist ishin kryefjala e këtij edicioni të BBVK.

Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve
Lexo po ashtu Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve

“Kryefjala e bigut”, ka shkruar Jakupi sipër një imazhin të Stresit dhe Xhulit.

Foto: Leonora Jakupi/Instagram

Kujtojmë që Xhuli ishte e eliminuar e tretë pas Artan Thaçit dhe Mbresa Hajrullahut ndërkohë Vedat Bajrami doli dyti në finale.

Rap-artisti Stresi fitoi çmimin e madh prej 200 mijë eurosh nga i cili 10 mijë iu dhuruan katër finalistëve të tjerë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Bukuroshja nga Kosova e zgjedhur 'Miss London 2023', Françëska Murati rrëfen historinë e saj: Më bullizuan si refugjate, por suksesi ishte 'hakmarrja' ime

Butrint Avdyli
Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Kim Kardashian thotë se është një vajzë e turpshme dhe për këtë arsye i pëlqen 'që të fikë dritat' në shtrat

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Kim Kardashian merr vëmendjen me linjat trupore në Berlin, ndërsa era ia tund flokët dhe e bën të duket më atraktive

Magazina
Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall

Mediat angleze shkruajnë për modelen nga Kosova - Franceska Murati, refugjatja që dikur bullizohej në shkollë u shpall "Mis Central London"

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Kalo në kategori