LAJMI I FUNDIT:

Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve

Arta Bajrami e zhgënjyer që Xhuli nuk doli fituese e Big Brother VIP Kosova: Është bota e meshkujve

Xhuli Nura ishte padyshim një prej banoreve më të komentuara të edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Modelja nga Drenica iu bëri ballë shumë debateve, situatave dhe ‘sulmeve’ që i vinin nga pjesa më e madhe e banorëve të shtëpisë së famshme.

Megjithatë kjo nuk ishte e mjaftueshme që ajo të fitonte çmimin e madh prej 200 mijë eurosh, ajo doli e treta nga votat e publikut pas Stresit, që doli fituesi dhe Vedat Bajramit që ishte I dyti.

Foto: Juliana Nura/Instagram

Por, përkrahja për Nurën nuk ka munguar as nga publiku e as nga shumë emra të njohur përfshirë estradën.

Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova
Lexo po ashtu Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Këngëtarja Arta Bajrami pas humbjes së Xhulit ka reaguar në një postimi në llogarinë e saj në Instagram teksa tha se tani është koha kur modelja do të shkëlqejë.

Foto: Arta Bajrami/Instagram

“Është bota e meshkujve, ti do të shkëlqesh duke filluar nga tani”, ka shkruar Arta në përkrahje të Xhulit.

Vlen të theksohet që pjesë e pesë finalistëve ishin edhe Artani Thaçi dhe Mbresa Hajrullahu, përveç çmimit kryesorë që iu dha Stresit katër banorët e tjerë të finales së madhe fituan nga 10 mijë euro secili. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Ibrahimovic ka më shumë se 20 vite karrierë pas vetes, ndërsa periudha më e vështirë në jetë lidhet me djalin e tij

Magazina
Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Oriola Marashi mahnit me linjat trupore në bikini

Magazina
Deklarata e pazakontë e Barrymore: Mezi pres që nëna ime të vdesë

Deklarata e pazakontë e Barrymore: Mezi pres që nëna ime të vdesë

Magazina
Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Dukja elegante e Luizit dhe Kiarës në dasmën e Elgit Dodës dhe Klea Hutës

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina
Kalo në kategori