LAJMI I FUNDIT:

Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Getinjo dhe Vivien shkëlqyen përkrah njëri-tjetrit në finalen e Big Brother VIP Kosova

Mbrëmë (e premte) u mbajt finalja e madhe e Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Fituesi i saj i shpall reperi nga Shqipëria, Arkimed Lushaj i njohur për publikun si Stresi.

Krahas një numëri të madh fansash në audiencë pjesë e spektaklit ishin edhe ish-banorët e shtëpisë së famshme.

Foto: Vivien Thano/Instagram

Në mesin e tyre edhe dyshja reperi Getinjo dhe Vivien të cilët u bën çift brenda shtëpisë së BBVK dhe tashmë po vazhdojnë të shijojnë romancën edhe jashtë.

Ish-partnerja e Stresit, Keisi shprehet krenare për fitoren e tij në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty
Lexo po ashtu Ish-partnerja e Stresit, Keisi shprehet krenare për fitoren e tij në BBVK: Nuk kishte si të ndodhte ndryshe, e lumtur për ty

Natën e mbrëmshme ata kanë shkëlqyer përkrah njëri-tjetrit teksa u panë të pandashëm gjatë gjithë kohësh.

Për këtë event, Vivien zgjodhi në fustan të shkurtër ngjyrë gri me shkëlqim kombinuar me taka të ngjashme dhe aksesor, teksa reperi gjithashtu u duk elegant i veshur në një kostum të zi.

View this post on Instagram

A post shared by Vivien Thano (@vivienthano)

“U futem vete, por dolën bashkë”, ka shkruar Viven në mbishkrimin e imazhit që ndau me ndjekësit në Instagram.

Ndërkohë, kujtojmë që përveç Stresit që doli fitues, katër finalistët e tjerë ishin: Vedati, Xhuli, Artani dhe Mbresa. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori