Vinicius Junior tallet keq me Fermin Lopezin në rrjetet sociale

Vinicius Junior ka përdorur rrjetet sociale për të tallur Fermin Lopezin të Barcelonës pas fitores në El Clasico të së dielës.

Fermin e vuri Barcën në epërsi në pjesën e dytë dhe më pas imitoi festën e Jude Bellingham para tifozëve vendas.

Megjithatë, Los Blancos barazoi rezultatin në 2-2 me anë të Lucas Vazquez, kur kishin mbetur vetëm edhe 17 minuta nga koha e rregullt.

Lexo po ashtu Gjesti i shëmtuar i Jude Bellingham kur shënoi golin e fitores për Real Madridin

Jude Bellingham më pas shënoi golin e fitores në minutën e 90-të, për të fituar derbin me rezultat 3-2.

Anglezi do të bënte versionin e tij origjinal, për të kënaqur shumë ndjekësit e Real Madridit. Më pas, një fans u tall me Lopezin në rrjetet sociale.

Vinicius pa anën qesharake të kësaj teksa reagoi me një emoji duke qeshur ndaj pretendimeve se mesfushori 20-vjeçar i Barçës “mendonte se ishte Jude Bellingham”. /Telegrafi/

Ekipi më i mirë i sezonit 2023/24 në Bundesliga, Granit Xhaka është ylli në mesin e yjeve të tjerë

Mbappe ‘konfirmon’ transferimin te Real Madridi, bleu vilën e legjendës së Los Blancos

Bayern Munich nuk po gjen trajner të ri, deklarata e fundit e Thomas Tuchel bën ‘lëmsh’ ambientin bavarez

Arsyeja pse Borussia Dortmund njihet si 'BVB' edhe pse nuk ka të bëjë me emrin e klubit

"Orari është totalisht i çmendur, kjo që na bëjnë është krim" - Klopp shpërthen ndaj transmetuesve televiziv

Wayne Rooney punësohet aty ku askush nuk e priste, pas shkarkimit nga Birminghami