LAJMI I FUNDIT:

Videoja që e shfaqte Beckhamin në xhakuzi me Courtney Cox është pjesë e një seriali

Videoja që e shfaqte Beckhamin në xhakuzi me Courtney Cox është pjesë e një seriali
Courteney Cox dhe David Beckham (Foto: Instagram/davidbeckham)

Ditë më parë në profilin e Courteney Cox në Instagram u publikua një video që tërhoqi vëmendje të madhe nga faqet rozë dhe nxiti reagime të shumta në rrjetet sociale.

Reklama

Videoja është shikuar afro katër milionë herë deri më tani, ndërsa në të shfaqet aktorja e “Friends” duke u argëtuar në një xhakuzi me yllin e popullarizuar të futbollit, David Beckham.

Po xhironin në vaskë për filmin e ri, por fansat vërejtën se dora e Courteney Cox shkoi te prehëri i David Beckhamit
Lexo po ashtu Po xhironin në vaskë për filmin e ri, por fansat vërejtën se dora e Courteney Cox shkoi te prehëri i David Beckhamit

Ndërkohë që më së shumti vëmendje mori dora e aktores që ndodhej në prehrin e 44-vjeçarit dhe shumëkush priste një reagim nga bashkëshortja e tij, Victoria Beckham.

Mirëpo, derisa të gjithë prisnin që dizajnerja të reagonte nga xhelozia, porse reagimi i saj ishte me qetësi të madhe duke sqaruar se ishte fjala për një episod të “Modern Family”, ku marrin pjesë Cox dhe Beckham.

“Mezi pres. Ju dërgoj puthje”, ka komentuar aktorja 55-vjeçare duke i hedhur poshtë të gjitha spekulimet se bëhet falë për ndonjë romancë apo aferë mes dy protagonistëve të përfshirë në video. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Too hot in the hot tub! #modernfamily

A post shared by Courteney Cox (@courteneycoxofficial) on Oct 25, 2019 at 12:42pm PDT

Në trend Magazina

Më shumë
Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Luana Vjollca mahnit me paraqitjen nga Java e Modës në Milano

Magazina
“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

“Sa kam punuar për këtë projekt” - Olta Gixhari zbulon detaje për filmin “Në kuadër të dashurisë”

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Kalo në kategori