LAJMI I FUNDIT:

Vesa shfaqet atraktive në imazhet e reja pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2

Vesa shfaqet atraktive në imazhet e reja pas daljes nga Big Brother VIP Kosova 2

Vesa Vllasaliu ishte banorja e fundit e eliminuar nga edicioni i dytë i Big Brother VIP Kosova.

Pas daljes nga shtëpia e famshme, ajo tashmë ka nisur të ambientohet dhe të iu rikthehet angazhimeve.

Vesa është bërë gjithashtu aktive në rrjetet sociale kur hyrja e saj në BBVK ka ndikuar në rritjen e ndjekësve dhe vetëm në Instagram ajo tashmë numëron mbi 135 mijë të tillë.

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Dhe së fundmi Vesa ka sjellur disa imazhe të reja, teksa duket tejet elegante e veshur në një fustan të gjatë të zi.

Të gjitha lajmet nga Vesa Vllasaliu
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Vesa Vllasaliu

Teksa ajo shkëlqeu me paraqitjen atraktive, të shumta ishin komentet e admiruesve të saj.

Foto: Vesa Vllasaliu/Instagram

Ndryshe, kujtojmë që Vesa me një postim të gjatë kishte reaguar pas eliminimit nga gara për çmimin e madh të BBVK.

Mes tjerash ajo tha se me largimin e saj populli kishte zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Ledion Liço sqaron publikun: Big Brother nuk është racist, ishte rastësi që Bardhi hapi zarfin e zi

Magazina
Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Arta Kabashi, e eliminuara e dytë e mbrëmjes nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Komentet mbi trupin e Françeskës, Ledioni reagon ashpër ndaj Eglës: Nuk më intereson fare se çfarë mendimi ke për të thënë

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Alba Vukaj ekspozon linjat trupore e veshur në bikini, në pushimet në Meksikë

Magazina
Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Eliminohet nga “Big Brother Vip Albania” Albi Nako

Magazina
Kalo në kategori