LAJMI I FUNDIT:

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin

Vesa e zhgënjyer pas daljes nga BBVK: Unë buzëqeshi, edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin
Foto: Screenshot/Instagram

Vesa Vllasaliu u eliminua të premten nga shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP.

Ajo qëndroi brenda për më shumë se një muaj, ndonëse ishte më e qetë dhe më pak aktive nga banorët e tjerë.

Ish-konkurrentja bëri një postim në rrjete sociale pas largimit, duke thënë se populli kësaj radhe ka zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin.

Foto: Screenshot/Instagram

Duket se bukuroshja nga Gjilani ka hedhur disa kunja duke mos besuar se dalja e saj u bë nga publiku.

Vesa Vllasaliu eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2
Lexo po ashtu Vesa Vllasaliu eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP Kosova 2

“Unë prapë buzëqeshi, edhe pse ‘populli’ vendosi që mos të jem më pjesë e BBK…Edhe pse populli kësaj here paska zgjedhur të mbështes e të votoj imoralitetin”, tha ajo.

Foto: Screenshot/Instagram

“Ndoshta nuk kam dhënë shumë gënjeshtra sikur disa brenda shtëpisë, e nuk dita të luaj por mendova të isha shembull. Gjithsesi po u deshka ndryshe por se paskam ditë. Ata që më votuan dhe më përkrahën faleminderit shumë ju kam në zemër”, vazhdoi Vllasaliu.

Vesa përndryshe është komentuar jashtëzakonisht shumë për historinë e dashurisë me ish-partnerin e saj, futbollistin Mërgim Berisha. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Në trend Magazina

Më shumë
Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Adelina Ismailit i ndalohet transmetimi i emisionit të saj në RTK

Magazina
Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Pasi publikoi përgjimet telefonike, shoqërohet në polici ish-bashkëshorti i Drenusha Latifit – flet avokatja e këngëtares

Magazina
Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Drama vazhdon, ish-bashkëshorti ia publikon përgjimet telefonike - Drenusha Latifi vazhdon të reagojë përmes mesazheve mbështetëse

Magazina
Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Georgina Rodriguez shfaqet me fanellën e famshme të të dashurit Cristiano Ronaldo, në sfilatën e Javës së Modës në Paris

Magazina
“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

“Nuk dua që të dalësh” Egla bind banoren të mos e lërë shtëpinë

Magazina
U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

U spekulua shumë për vendndodhjen e saj, Princi William thyen më në fund heshtjen për bashkëshorten e tij Kate Middleton

Magazina
Kalo në kategori