Dy yjet e estradës shqiptare, Dafina Zeqiri dhe Tayna kanë bashkuar forcat për një bashkëpunim.

Së fundmi, është vet këngëtarja Zeqiri e cila ka bërë të ditur se projekti i tyre lansohet gjatë ditës së sotme, pikërisht për festën e Kurban Bajramit.

“Boy bye”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos.

View this post on Instagram

Boy Bye…

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on Aug 11, 2019 at 4:53am PDT

Ky është bashkëpunimi i parë i dyshes që besohet se do të mirëpritet nga publiku.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Të njëjtat po vazhdojnë të jenë tejet të angazhuara në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme në mbarë trojet shqiptare. /Telegrafi/