Këngëtari i mirënjohur i skenës shqiptare, Sinan Vllasaliu, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

“Jemi nda” mban titullin kënga e tij e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Për tekstin dhe muzikën është përkujdesur kompozitori Ilir Berani, ndërsa orkestrimin e ka bërë Miti Geci.

Sinan Vllasaliu (Foto: YouTube)

Videoklipi i veçantë i është besuar produksionit të njohur ‘Bug Production’.

Ndërkohë, producent ekzekutiv i këngës është kompania muzikore ‘Emra Com’.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Artisti vjen me një paraqitje mjaft atraktive, teksa siç shihet edhe në bazë të titullit projekti i kushtohet ndarjes.

Sinani shquhet për hitet e tij të shumta dhe tashmë numëron plot vite të suksesshme në skenë. /Telegrafi/