LAJMI I FUNDIT:

Shqipja ‘përplaset’ me Bucin: Ti nuk e fiton çmimin e BBVK2 me këto pisllëqe që bën

Shqipja ‘përplaset’ me Bucin: Ti nuk e fiton çmimin e BBVK2 me këto pisllëqe që bën

Banorja nga Shqipëria, Shqipja në një debat të fundit i ka thënë Bucit se ajo do ta fitojë çmimin e madh prej 200 mijë euro të Big Brother VIP Kosova 2.

Në anën tjetër, Buci iu kundërpërgjigj me ofendim duke i thënë se “ti i kishe disa budallaki pa lidhje” dhe se të gjithë kanë ardhur të krijojnë shoqëri me njëri-tjetrin, po ai ka ardhur të luaj.

Kurse, Shqipja iu kundërpërgjigj me bindej duke i thënë se “ti nuk e merr çmimin, sidomos me këto pisllëqe që ke sjellur brenda në shtëpi”.

Foto: Screenshot/Big Brother VIP Kosova

“Unë kur them se do ta marr çmimin e madh, do ta marr, është detyrim që ia kam bërë vetes që në fillim, nuk e merr ti çmimin, sidomos me këto pisllëqe që i ke sjellur brenda në shtëpi, çmimin do e marr një njëri që është I vërtetë, një njeri që është i drejtë, ti nuk je, ti e tregove veten tënde”, tha mes tjerash Shqipja.

Gani Gërmia debaton me Bucin: Ti je një 40-vjeçar i shfrenuar
Lexo po ashtu Gani Gërmia debaton me Bucin: Ti je një 40-vjeçar i shfrenuar

Buci për çmimin e madh ka diskutuar edhe me Gani Gërmon, duke i thënë se mund të vënë bast me 10 mijë euro që ai do të shpallet fitues i BBVK2.

Ndërkohë, sa u përket të tjera zhvillimeve në shtëpi, tre konkurrent të rinj nisën rrugëtimin në BBVK këtë të premte. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Vesa Vllasaliu thotë se një polic i ka shkruar privatisht dhe ka flirtuar me të pasi i kanë ndihmuar me një çështje

Magazina
Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t'u dukur më e hollë

Kim Kardashian befason me belin e saj, fansat të shqetësuar mendojnë se ajo ka hequr brinjët për t'u dukur më e hollë

Magazina
Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës

Soni Malaj thotë se nuk e ndoqi penalisht Dua Lipën për të drejtat autoriale të këngës "Dance The Night"

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
“Mos më puth se keqkuptohen o budalla” - Meritoni dhe Fationi debatojnë ashpër me njëri-tjetrin: S’je burrë, më prish imazhin

“Mos më puth se keqkuptohen o budalla” - Meritoni dhe Fationi debatojnë ashpër me njëri-tjetrin: S’je burrë, më prish imazhin

Magazina
Jennifer Lopez 'shpërthen' në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Jennifer Lopez 'shpërthen' në të qara gjatë dokumentarit, zbulon se është rrahur dhe keqtrajtuar nga një partner i mëparshëm

Magazina
Kalo në kategori