LAJMI I FUNDIT:

Shkëlqeu Verratti: PSG 4-0 Reims, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Verratti: PSG 4-0 Reims, notat e lojtarëve

Paris Saint-Germain ka fituar 4-0 ndaj Reims në kuadër të javës së 22-të në Ligue 1.

Reklama

Golat për parisienët i shënuan Marco Verratti, Sergio Ramos, Danilo Pereira dhe auto-gol nga Wout Faes.

PSG ishte ekip më i mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.31, me Reims që u vlerësua me 6.52.

PSG shënon fitore të thellë ndaj Reimsit
Lexo po ashtu PSG shënon fitore të thellë ndaj Reimsit

Verratti ishte lojtari më i mirë në fushë dhe mori notën 8.4.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj përballje doli të ishte Jens Cajuste, që u vlerësua me 5.9.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Armand Duka zgjidhet zëvendës-president i UEFA-s

Armand Duka zgjidhet zëvendës-president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Vjen reagimi nga Armand Duka pas zgjedhjes si zëvendës president i UEFA-s

Ndërkombëtare
Një tifoz terrorist i Crvena Zvezdës mbeti i vrarë në Kosovë, mediat boshnjake ia zbulojnë identitetin dhe raportojnë për shtyrjen e derbit të Beogradit

Një tifoz terrorist i Crvena Zvezdës mbeti i vrarë në Kosovë, mediat boshnjake ia zbulojnë identitetin dhe raportojnë për shtyrjen e derbit të Beogradit

Ndërkombëtare
Ancelotti konfirmon në konferencë rikthimin e Arda Guler, talenti turk lëndohet vetëm disa minuta më vonë në stërvitje

Ancelotti konfirmon në konferencë rikthimin e Arda Guler, talenti turk lëndohet vetëm disa minuta më vonë në stërvitje

La Liga
Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

Zbulohet përplasja në fund të ndeshjes mes Bellingham dhe Azpilicuetas: Ju nuk mund të flisni për 'Fair-Play'

La Liga
Florentino Perez ka një lajm të keq për Ancelottin dhe tifozët e Real Madridit

Florentino Perez ka një lajm të keq për Ancelottin dhe tifozët e Real Madridit

La Liga
Kalo në kategori