LAJMI I FUNDIT:

Reims

58 Artikuj

Zyrtare: Valon Berisha dhe Reims ndajnë rrugët

Zyrtare: Valon Berisha dhe Reims ndajnë rrugët

Ligue 1
Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Plaçkitet shtëpia e Arbër Zenelit dhe ajo e Valon Berishës

Ligue 1
E nisi me lojën “Football Manager”, sot drejton Reimsin në Ligue 1 – trajneri Still mund të përfundojë te gjiganti i Ligës Premier

E nisi me lojën “Football Manager”, sot drejton Reimsin në Ligue 1 – trajneri Still mund të përfundojë te gjiganti i Ligës Premier

Premier League
Merr fund ecuria pozitive e njeriut që u bë trajner nga Football Manager – pas 19 ndeshjeve pa humbje

Merr fund ecuria pozitive e njeriut që u bë trajner nga Football Manager – pas 19 ndeshjeve pa humbje

Ligue 1
Nga një lojtar në Football Manager, në një trajner që po korr suksese te Reims – kush është Will Still

Nga një lojtar në Football Manager, në një trajner që po korr suksese te Reims – kush është Will Still

Ligue 1
Notat e lojtarëve: PSG 1-1 Reims, zhgënjejnë Verratti e Messi

Notat e lojtarëve: PSG 1-1 Reims, zhgënjejnë Verratti e Messi

Ligue 1
PSG nuk këndellet – barazon ndaj Reimsit

PSG nuk këndellet – barazon ndaj Reimsit

Ligue 1
Formacionet startuese: PSG synon kthimin te fitorja ndaj Reims

Formacionet startuese: PSG synon kthimin te fitorja ndaj Reims

Ligue 1
Notat e lojtarëve, Reims 0-0 PSG: Vlerësimi për Zenelin dhe të tjerët

Notat e lojtarëve, Reims 0-0 PSG: Vlerësimi për Zenelin dhe të tjerët

Ligue 1
Ramos ‘tradhton’ PSG-në, merr vetëm barazim ndaj Reimsit të Zenelit

Ramos ‘tradhton’ PSG-në, merr vetëm barazim ndaj Reimsit të Zenelit

Ligue 1
Sergio Ramos rikthehet i vjetri, përjashtohet pas dy të verdhëve brenda pak sekondave

Sergio Ramos rikthehet i vjetri, përjashtohet pas dy të verdhëve brenda pak sekondave

Ligue 1
Formacionet zyrtare, Reims – PSG: Zeneli nga minuta e parë, mungon Messi

Formacionet zyrtare, Reims – PSG: Zeneli nga minuta e parë, mungon Messi

Ligue 1
Fjalët e para të Valon Berishës pas kalimit te Melbourn City

Fjalët e para të Valon Berishës pas kalimit te Melbourn City

Ligat tjera
Ky super gol ndaj Sassuolos, dëshmon se Arbër Zeneli është i gatshëm të ‘shpërthejë’ në edicionin e ri

Ky super gol ndaj Sassuolos, dëshmon se Arbër Zeneli është i gatshëm të ‘shpërthejë’ në edicionin e ri

Ligue 1
PSG arrin marrëveshje për Ekitiken, parisienët marrin sulmues qendror që ishte prioritet për ta

PSG arrin marrëveshje për Ekitiken, parisienët marrin sulmues qendror që ishte prioritet për ta

Ligue 1
Valon Berisha në radarin e Galatasarayt

Valon Berisha në radarin e Galatasarayt

Ligat tjera
Zyrtare: Arbër Zeneli nënshkruan kontratë të re me Reims

Zyrtare: Arbër Zeneli nënshkruan kontratë të re me Reims

Ligue 1
Arbër Zeneli gjen golin me Reims në Ligue 1

Arbër Zeneli gjen golin me Reims në Ligue 1

Ligue 1
Në kërkim të 11-të të rinjve më të mirë të futbollit botëror: Marca e nis me garën me dyshen sulmuese Broja vs Ekitike

Në kërkim të 11-të të rinjve më të mirë të futbollit botëror: Marca e nis me garën me dyshen sulmuese Broja vs Ekitike

Premier League
Shkëlqeu Verratti: PSG 4-0 Reims, notat e lojtarëve

Shkëlqeu Verratti: PSG 4-0 Reims, notat e lojtarëve

Ligue 1
PSG shënon fitore të thellë ndaj Reimsit

PSG shënon fitore të thellë ndaj Reimsit

Ligue 1
PSG në kërkim të fitores ndaj Reims – formacionet  bazë

PSG në kërkim të fitores ndaj Reims – formacionet bazë

Ligue 1
Valon Berisha pësoi një dëmtim të frikshëm në ndeshje ndaj Lille, u largua pas shtatë minutave lojë

Valon Berisha pësoi një dëmtim të frikshëm në ndeshje ndaj Lille, u largua pas shtatë minutave lojë

Ligue 1
Valon Berisha e fton Mërgim Berishën te Kosova: Së shpejti bashkë këtu

Valon Berisha e fton Mërgim Berishën te Kosova: Së shpejti bashkë këtu

Përfaqësuesja e Kosovës