LAJMI I FUNDIT:

Notat e lojtarëve: PSG 1-1 Reims, zhgënjejnë Verratti e Messi

Notat e lojtarëve: PSG 1-1 Reims, zhgënjejnë Verratti e Messi

Paris Saint-Germain ka barazuar 1-1 me Reimsin në kuadër të javës së 20-të në Ligue 1.

Reklama

Golin për parisienët e shënoi Neymar, ndërsa për mysafirët realizoi Folarin Balogun.

Reims ishte skuadër më e mirë në fushë dhe mori notën e përgjithshme 7.15, ndërsa PSG u vlerësua me 6.64.

PSG nuk këndellet - barazon ndaj Reimsit
Lexo po ashtu PSG nuk këndellet - barazon ndaj Reimsit

Lojtari me paraqitjen më të mirë në këtë sfidë u vlerësua me Alexis Filips, që u notua me 8.2.

Në anën tjetër, dështimi i kësaj përballje doli të ishte Marco Verratti, që u vlerësua me 4.8.

Vlerësimi i lojtarëve të tjerë i të dyja skuadrave:

/Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

Çfarë lidhje ka Guardiola me liderin e La Ligës, Gironan, klubi që ka më shumë pikë se Man City

La Liga
Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Jose Mourinho nuk i la vetëm lojtarët që shkuan të përshëndesnin tifozët e Romës pas humbjes turpëruese

Serie A
Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Tashmë ka një fajtor për katrahurën te Chelsea dhe ai nuk është Pochettino

Premier League
Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Djokovic bën homazhe për terroristët e vrarë në Kosovë, kërkohet përjashtimi i përhershëm i tij nga tenisi

Tenis
Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Shqiptarët vendimtarë në ndeshjen Basel – Luzern: Jashari shënon, Xhaka dhe Ademi asistojnë

Ligat tjera
Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Trajneri i Napolit bllokon thashethemet për Osimhen, pas lidhjeve me Real Madridin

Serie A
Kalo në kategori