LAJMI I FUNDIT:

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Romeo Veshaj ironizon me daljen e Gracianos: Një dolli për ty, e mbajtëm fjalën vëlla

Graciano Tagani është njëri nga banorët që u eliminua nga Big Brother VIP Albania 3.

Mes një nominimi të fortë, valltari shqiptar ka lënë garën dhe çmimin e madh prej 100 mijë eurosh.


E njëri nga personazhet me të cilët pati debate të mëdha ishte Romeo Veshaj.

Foto: Screenshot/Instagram

Ky i fundit ironizoi me daljen e Gracianos pasi në darkën e tyre pas spektaklit tha se po ngre një dolli për të.

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania
Lexo po ashtu Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

“Një dolli për Gracianon. E mbajtëm fjalën vëlla, nesër të vjen valixhja”, ka thënë ai.

Foto: Screenshot/Instagram

Edhe në spektaklin e fundit pati një sërë ngjarjesh në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

U hap edhe një ‘Kuti Pandore’, ku Sara Gjordeni çoi në nominim të gjithë djemtë e shtëpisë. /Telegrafi/