Reperja e njohur shqiptare, Rina Balaj, është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ky është Shën Valentini i parë i saj me reperin Sin Boy, me të cilin ka nisur një lidhje dashurie muaj më parë.

View this post on Instagram

Who’s waiting for TETANCION 🧚🏽‍♀️

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on Feb 13, 2020 at 4:16am PST

Si rrjedhojë, ajo vendosi që të premten të publikojë në rrjetin social Instagram një fotografi, në mbishkrimin e së cilës pati indikacione të ditës së të dashuruarve, ani pse u pa e vetme në foto.

Rina dukej mjaft atraktive, teksa pozonte me flokë të zeza të shkurtra, e veshur me një material leopardi që vinte në pah fizikun e saj.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“Gati për ditën e Shën Valentinit”, shkroi reperja nga Istogu në mbishkrimin e kësaj fotografie.

View this post on Instagram

🌹 ready for Valentines Day

A post shared by Rina (@isyourgirlrina) on Feb 14, 2020 at 12:25pm PST

Pëlqimet dhe komentet nga ana e fansave, shumë prej të cilëve e komplimentuan për ndryshimin e ri në dukje.

Përndryshe, ajo dhe Sin Boy publikuan këngën e tyre më të re me titull “Tetancion”, e cila u prit mirë nga fansat e tyre. /Telegrafi/