LAJMI I FUNDIT:

Shën Valentini

153 Artikuj

Nuk keni parë kurrë një dhuratë si kjo për Ditën e Shën Valentinit: Duket absurde, por është e mrekullueshme

Nuk keni parë kurrë një dhuratë si kjo për Ditën e Shën Valentinit: Duket absurde, por është e mrekullueshme

Fun Lajme
Enca Haxhia ngjall dyshimet se është ndarë nga i dashuri afrikan, pasi e festoi e vetme Shën Valentinin?

Enca Haxhia ngjall dyshimet se është ndarë nga i dashuri afrikan, pasi e festoi e vetme Shën Valentinin?

Yjet
Osmani në një mënyrë të veçantë uron Shën Valentinin

Osmani në një mënyrë të veçantë uron Shën Valentinin

Yjet
Loredana Zefi i dedikon një këngë Karim Adeyemit për Shën Valentin

Loredana Zefi i dedikon një këngë Karim Adeyemit për Shën Valentin

Muzikë
Kamboxhia, vendi ku marrëdhëniet intime paramartesore konsiderohen tabu – iu bënë thirrje njerëzve “ta ruajnë dinjitetin” për Shën Valentin

Kamboxhia, vendi ku marrëdhëniet intime paramartesore konsiderohen tabu – iu bënë thirrje njerëzve “ta ruajnë dinjitetin” për Shën Valentin

Kuriozitete
Fero bën thirrje që të mos festohet Shën Valentini: Nuk është festë islame

Fero bën thirrje që të mos festohet Shën Valentini: Nuk është festë islame

Yjet
Si ta mbijetoni Ditën e të dashuruarve nëse jeni pa partner: Në vend që të ankoheni për fatin, me këto sugjerime nuk do të jeni të dëshpëruar!

Si ta mbijetoni Ditën e të dashuruarve nëse jeni pa partner: Në vend që të ankoheni për fatin, me këto sugjerime nuk do të jeni të dëshpëruar!

Këshilla Lifestyle
Shën Valentin i kuq: Stilet në tonet e nxehta të dashurisë dhe pasionit

Shën Valentin i kuq: Stilet në tonet e nxehta të dashurisë dhe pasionit

Keshilla Modë
Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Këta thonj për Shën Valentin 2024 janë më të bukurit

Manikyr dhe pedikyr
Ritualet e Shën Valentinit: Vish të brendshme me këto ngjyra për më shumë fat në dashuri

Ritualet e Shën Valentinit: Vish të brendshme me këto ngjyra për më shumë fat në dashuri

Keshilla Modë
Qyteti i Beratit në prag të Shën Valentinit, kryeministri Rama publikon fotografi

Qyteti i Beratit në prag të Shën Valentinit, kryeministri Rama publikon fotografi

Shqipëri
Tri shenjat e horoskopit që kanë shanse ta festojnë me ish-in Shën Valentinin

Tri shenjat e horoskopit që kanë shanse ta festojnë me ish-in Shën Valentinin

Lifestyle
Thoni ‘Të Dua’ këtë Shën Valentin me parfumet nga Melodia PX 

Thoni ‘Të Dua’ këtë Shën Valentin me parfumet nga Melodia PX 

Melodia Px


mob5