Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, është shumë e ndjekur dhe aktive në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, përmes së cilave rrëmben vëmendjen e fansave.

Së fundmi, greta u dha mundësinë ndjekësve të saj që t’i parashtrojnë nga një pyetje të çfarëdoshme, dhe në të kundërtën ajo do t’i përgjigjjej.

View this post on Instagram

💜

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1) on Aug 9, 2019 at 8:53am PDT

Mes shumë pyetjeve, një që i ra në sy këngëtares ishte ajo kur një nga fansat e kishte pyetur nëse do të martohej me një njeri të varfër.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Greta nuk ka nguruar të përgjigjjet, duke e quajtur fillimisht si një pyetje të munguar.

Këngëtarja sqaroi se sipas saj mashkulli ideal është një shok i jetës, besnik dhe disa nga kriteret që kërkon janë arsimimi dhe mençuria.

Duke përllogaritur të gjitha këtoi, Gresa i drejtohet në fund fansit me pyetjen se a mundet që një njeri me këto cyrtyte të mos ketë mundësinë e mbijetesës? /Telegrafi/

Foto: Greta Koçi/InstaStory