LAJMI I FUNDIT:
Greta Koçi

Greta Koçi

117 Artikuj

Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë

Greta Koçi bëhet nënë për herë të parë

Yjet
Greta Koçi vjen me këngën e re “Mbesa ime”

Greta Koçi vjen me këngën e re “Mbesa ime”

Muzikë
Greta Koçi bën të ditur gjininë e fëmijës në pritje

Greta Koçi bën të ditur gjininë e fëmijës në pritje

Yjet
Genc Prelvukaj, Greta dhe Eni Koçi ndjekin nga afër koncertin e Beyonce në Amsterdam

Genc Prelvukaj, Greta dhe Eni Koçi ndjekin nga afër koncertin e Beyonce në Amsterdam

Yjet
Greta Koçi publikon këngën e re “Nuse”

Greta Koçi publikon këngën e re “Nuse”

Muzikë
Greta Koçi publikon këngën e re “Ça m’bone”

Greta Koçi publikon këngën e re “Ça m’bone”

Muzikë
Greta Koçi lanson videon muzikore të këngës “Alo Alo”

Greta Koçi lanson videon muzikore të këngës “Alo Alo”

Muzikë
Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Dita Ndërkombëtare e Gruas – dedikimet dhe mesazhet e të famshmëve shqiptarë

Yjet
Pas martesës, Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor

Pas martesës, Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor

Yjet
Martesat e vitit 2021 në showbizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin që shkoi

Martesat e vitit 2021 në showbizin shqiptar – kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë vitin që shkoi

Butrint Avdyli
Greta Koçi konfirmon se është martuar, flet për jetën në Austri

Greta Koçi konfirmon se është martuar, flet për jetën në Austri

Yjet
Greta Koçi publikon projektin e ri me videoklip

Greta Koçi publikon projektin e ri me videoklip

Muzikë
Greta Koçi paralajmëron këngën e re, publikohet me tre dhjetor

Greta Koçi paralajmëron këngën e re, publikohet me tre dhjetor

Yjet
Personazhet publike shprehin ngushëllime pas vdekjes së balerinës Huyeda El Saied

Personazhet publike shprehin ngushëllime pas vdekjes së balerinës Huyeda El Saied

Yjet
Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të shkurtër të videoklipit

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të shkurtër të videoklipit

Muzikë
Dekor i veçantë e befasi të shumta – brenda ditëlindjes së 30-të të Greta Koçit

Dekor i veçantë e befasi të shumta – brenda ditëlindjes së 30-të të Greta Koçit

Yjet
Greta Koçi sot feston ditëlindjen e 30-të

Greta Koçi sot feston ditëlindjen e 30-të

Magazina
Greta Koçi tregon unazën, forcon spekulimet për fejesën e saj

Greta Koçi tregon unazën, forcon spekulimet për fejesën e saj

Po Flitet
Motrat Koçi, Greta dhe Eni vijnë me poza atraktive në bikini derisa shijojnë pushimet në Turqi

Motrat Koçi, Greta dhe Eni vijnë me poza atraktive në bikini derisa shijojnë pushimet në Turqi

Yjet
Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”

Greta Koçi publikon klipin e këngës “Trëndafilat”

Muzikë
Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Dedikimet e artisteve shqiptare për Ditën e 8 Marsit

Yjet
Greta Koçi sjell në versionin ‘remake’ këngën “Dola n’penxhere”

Greta Koçi sjell në versionin ‘remake’ këngën “Dola n’penxhere”

Muzikë
Greta Koçi nesër lanson këngën e re

Greta Koçi nesër lanson këngën e re

Muzikë
Greta Koçi së shpejti lanson këngën e re

Greta Koçi së shpejti lanson këngën e re

Muzikë