LAJMI I FUNDIT:

Greta Koçi bën të ditur gjininë e fëmijës në pritje

Greta Koçi bën të ditur gjininë e fëmijës në pritje
(Foto: gretakoci1)

Tash e një kohë është raportuar se Greta Koçi është në pritje të fëmijës së saj të parë.

Para disa ditësh, këngëtarja filloi të publikonte sekuenca nga festa e zbulimit të gjinisë së fëmijës.

Në një nga postimet, ajo i kishte pyetur fansat: “Si thoni ju? Vajzë apo djalë?”, ndërsa në një publikim tjetër kishte shkruar: “Në pritje të ëmbël… Më e lumtur se kurrë”.

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)

Dhe gjatë ditës së mërkurë, Greta ka vendosur ta tregojë gjininë e fëmijës në pritje.

“Është djalë. Faleminderit nga zemra të gjithëve për urimet tuaja”, ka shkruar këngëtarja në postimin e saj. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)


Në trend Magazina

Më shumë
Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Gazi eliminohet nga Big Brother VIP Albania 3

Magazina
“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

“Investimi që ke bërë tek unë, po më mbron nga rreziqet e botës” - Grida Duma emocionohet nga letra e të birit në studio

Magazina
Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika -

Djali i Kim Kardashian eci në fushë me Lionel Messin por kjo pritet me kritika - "kështu kur lind nga një familje miliarderësh"

Magazina
Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Tha se ka flirtuar me të, del fotoja e Silvit me Sara Gjordenin

Magazina
Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Banorja e re e bën të qartë, thotë se nuk do që të hyjë mes çiftit Meriton - Ilnisa

Magazina
Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Akuzohet për probleme me drejtësinë: Reagimi epik i Luiz Ejllit

Magazina
Kalo në kategori