LAJMI I FUNDIT:

Greta Koçi publikon këngën e re “Nuse”

Greta Koçi publikon këngën e re “Nuse”
Foto: Screenshot/YouTube

Këngëtarja e njohur shqiptare, Greta Koçi, ka lansuar së fundmi projektin e ri muzikor.

“Nuse” mban titullin kënga e re, të cilën e ka kompletuar edhe nga ana vizuale.

Muzika dhe teksti është shkruar nga vet artistja, kurse për aranzhmentin u përkujdes Edlir Begolli.

Foto: Screenshot/YouTube

Videoja ndërkohë i është besuar produksionit të njohur, Magic Production.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

Bukuroshja nga Shqipëria ka bërë një paraqitje të mahnitshme në klip, në të cilin dhuron edhe performancë.

Foto: Screenshot/YouTube

Reagimet e fansave kanë qenë të menjëhershme me komente nga më të ndryshmet, kryesisht pozitive.

Greta ndryshe vazhdon të jetë një emër i pëlqyer në skenë, pavarësisht se gëzon shumë vite. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Vesa Vllasaliu vihet në siklet gjatë podcastit, moderatori heq bluzën dhe i shfaqet me fanellë të Mërgim Berishës

Magazina
Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Burri që gjuajti me telefon Bebe Rexhën gjatë koncertit të saj, mund t'i shpëtojë burgut pasi bëri 40 ditë shërbim në komunitet

Magazina
Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Dua Lipa tregon se si cimerja e saj në Londër e spiunonte te prindërit në Kosovë: Fotografonte dhomën time rrëmujë dhe ia dërgonte mamasë

Magazina
Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Mimoza Kusari: Rrogën e parë e kam marr duke qepur jelekë dhe veshje tradicionale me ari në Gjakovë

Magazina
“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

“Mua mos ma trego dashurinë me fjalë”- Përplasen Heidi dhe Romeo në “Big Brother Vip Albania”

Magazina
Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Zarf i zi në “Big Brother Vip Albania” Ilnisa dënohet nga ‘Vëllai i Madh’

Magazina
Kalo në kategori