LAJMI I FUNDIT:

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të shkurtër të videoklipit

Greta Koçi paralajmëron projektin e ri muzikor, publikon një pjesë të shkurtër të videoklipit

Greta Koçi ka finalizuar projektin e ri muzikor të cilin e ka realizuar edhe me videoklip.

Përmes një postimi në llogarinë e Instagram-it, këngëtarja nga Shqipëria ka zbuluar pak nga kënga e re, duke bërë të ditur edhe datën e lansimit.

Kënga e re e artistes mban titullin “Spo m’le nana”, ndërsa pritet të publikohet nesër (20 nëntor).

View this post on Instagram

A post shared by GRETA KOCI (@gretakoci1)


“Spo m’le nana. Nesër ora 23:59”, ka shkruar Greta në mbishkrimin e postimit.

Ndërkohë, kujtojmë që Greta ditë më parë ka publikuar një potpuri muzikore në bashkëpunim me këngëtarin  e mirënjohur, Afrim Muqiqi.

Ndërsa, këngëtarja po vazhdon të jetë aktive edhe me koncerte, sidomos në diasporë. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë

"Ajo ka rrënjë edhe këtu", mediat në Bosnje shkruajnë për origjinën gjysmë-boshnjake të Dua Lipës nga ana e nënës

Magazina
Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Dikur luante rolin e Sulltaneshës Mahidevran në serialin më të shikuar turk - sa ka ndryshuar aktorja me origjinë shqiptare Nur Fettahoglu?

Magazina
Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Graciano eliminohet nga Big Brother VIP Albania

Magazina
Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Donaldi i reagon publikisht Arbër Hajdarit pas komenteve për vëllanë e tij Romeon në Big Brother VIP Albania

Magazina
E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

E dashura shkon për ta marrë në Big Brother VIP Albania, Albi Nako refuzon të tërhiqet dhe vazhdon garën

Magazina
Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Ledion Liço humb durimin ndaj banorëve në transmetim direkt: Si nuk keni respekt - jeni si motorë të prishur, po na luani mendsh

Magazina
Kalo në kategori